products

Nadszedł kres ery bólu kolan, bioder i kręgosłupa!

Rewolucyjne odkrycie polskiego naukowca błyskawicznie likwiduje ból, zwalcza uciążliwe trzeszczenie stawów i przywraca sprawność ruchową już w 4 tygodnie!

products

Światowej sławy rehabilitanci, ortopedzi i reumatolodzy nie mają wątpliwości: ta autorska, innowacyjna metoda dosłownie „puści z torbami” producentów preparatów na bolące stawy. Odkrycie przez polskiego profesora metody biomolekularnej bazującej jedynie na naturalnych substancjach aktywnych to prawdziwy przełom w walce o zdrowe kolana, biodra, kręgosłup, szyję, łokcie i nadgarstki.

Innowacyjna, biomedyczna formuła działająca już na poziomie wewnątrztkankowym, przywróciła nadzieję na powrót do dawnej sprawności już niemal 15 tys. pacjentom, cierpiącym z powodu zwyrodnień (m.in. artrozy, osteoporozy czy przepukliny kręgosłupa), stanów zapalnych, bólu stawów czy dolegliwości po przebytych kontuzjach. W zaledwie 30 dni ponad 96% badanych pozbyło się bólów kolan, bioder, kręgosłupa, szyi i towarzyszących temu obrzęków oraz opuchlizny, a 98,7% osób zadeklarowało odzyskanie pełnej sprawności i płynności ruchów, takich jak w wieku 25 lat. A to wszystko bez konieczności obciążania wątroby tabletkami nafaszerowanymi chemią, długich godzin spędzonych w kolejkach do specjalistów czy ryzykownych zabiegów, które nie stanowią gwarancji poprawy stanu zdrowia.

Prof. Leszek Kozłowski-reumatolog z ponad 25-letnim stażem

Prof. Leszek Kozłowski (ekspert ds. inżynierii biomedycznej, reumatolog i naukowiec z ponad 25 – letnim doświadczeniem) nie mogąc już dłużej patrzeć na cierpienie swojej matki Heleny (71l.), postanowił wykorzystać wszystkie dostępne możliwości, aby wyleczyć ją z nasilających się bólów i zwyrodnień stawów kolanowych. Chciał, aby raz na zawsze zapomniała czym są: sztywność i strzykanie w kolanach, przewlekłe bóle, obrzęki, czy uczucie tarcia i trzeszczenia w stawach. Postawił sobie jeden cel: przywrócić jej pełną sprawność i swobodę ruchów. Trwające ponad rok intensywne badania i testy laboratoryjne zakończyły się powstaniem naturalnej i w pełni bezpiecznej formuły biomolekularnej, która błyskawicznie likwiduje bóle kolan, kręgosłupa czy bioder, odbudowuje i regeneruje stawy, eliminuje stany zapalne, bóle i sztywność mięśni oraz nawet długoletnie zwyrodnienia. W rezultacie przywraca pełną sprawność fizyczną w niecałe 4 tygodnie. To swoisty przełom w światowej ortopedii, który już doceniają cenieni specjaliści z wielu ośrodków badawczych.

Branżowe czasopisma lekarskie nadały tej metodzie miano „wielkiej rewolucji w walce z bólem stawów kolanowych, biodrowych, szyi oraz kręgosłupa”. Profesor Kozłowski za swoje osiągnięcie został nominowany do Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny.

Powszechnie znane chemiczne preparaty na stawy to strata czasu i „maszynka do robienia pieniędzy”!

Te słowa potwierdza ponad 15 720 osób, które po latach trucia się chemicznymi tabletkami i stosowania nieskutecznych, powodujących reakcje alergiczne klejących maści, w końcu wypróbowały nową biomolekularną formułę prof. Kozłowskiego. W przeciwieństwie do innych metod nie tylko łagodzi ona ból, ale uderzając w źródło problemu, odbudowuje mechanizm działania elementów układu kostno-stawowego. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej temu, jak naprawdę oddziałują na nasz organizm tzw. maści i tabletki „przeciwbólowe”. Poniżej przedstawiamy największe wady tych nieskutecznych produktów dostępnych na rynku:

Skutki nieskutecznego leczenia preparatami chemicznymi

 • • Doprowadzają organizm do ruiny

  Przy produkcji tabletek przeciwbólowych na stawy używa się ton sztucznych, chemicznych składników, mających katastrofalny wpływ na nasz organizm. Nie jest on w stanie ich przyswoić, przez co zamiast działać leczniczo, powodują dysfunkcję wielu narządów, m.in. niszczą układ trawienny, obciążają nerki, wątrobę i żołądek oraz podrażniają jelita. Mogą całkowicie zrujnować wątrobę doprowadzając ją do takiego stanu jak u wieloletniego alkoholika. Działają „w ukryciu” przez co nawet nie zdajemy sobie sprawy do jakiego stanu doprowadzają nasz organizm – o skutkach ubocznych dowiadujemy się, gdy jest już za późno.

 • • Nie leczą, dają fałszywe złudzenie poczucia ulgi

  Tabletki przeciwbólowe nie eliminują źródła bólu, a jedynie oszukują nasz organizm wywołując pozory pozbycia się problemu. Ukojenie przychodzi tylko na chwilę – mija wraz z końcem czasu działania tabletki. Aby pozbyć się bólu na dłużej, jesteśmy zmuszeni do brania ich prawie bez przerwy, nawet po 8-10 na dobę. Powoduje to ogromne obciążenie dla organizmu, po cichu doprowadzając go do ruiny. Maści natomiast działają powierzchownie, nie będąc w stanie wniknąć w głąb tkanek kostnych i jedynie podrażniają skórę, doprowadzając do jej oparzeń czy reakcji alergicznych. Podsumowując, żadne środki przeciwbólowe czy maści nie są w stanie wyeliminować schorzenia u źródła, a tym samym przestawić organizm w tryb walki ze zwyrodnieniem stawów.

 • • Są bezsensownym wydatkiem

  Skoro ogólnodostępne, chemiczne tabletki i maści są wyniszczające dla naszego zdrowia i nie przynoszą żadnych pozytywnych efektów, to czy warto kupować je i wyrzucać pieniądze w błoto? Każdego miesiąca wydajemy horrendalne sumy na nieskuteczne leki, a zamiast tego moglibyśmy przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze np. na nowy telewizor lub wymarzony urlop. To logiczne, że nie ma sensu inwestować w coś, co nam nie pomaga, a najczęściej nawet szkodzi.

To właśnie dlatego autorska formuła biomolekularna prof. Kozłowskiego to istna rewolucja w świecie ortopedii i reumatologii

W przeciwieństwie do tabletek wytwarzanych z chemicznych substancji obciążających nasz organizm, metoda prof. Kozłowskiego jest całkowicie bezpieczna i opiera się w 100% na substancjach aktywnych pochodzenia naturalnego, które działają już na poziomie nanokomórkowym. Innowacyjna, biomedyczna formuła nie powoduje żadnych, nawet najmniejszych skutków ubocznych. Zawarte w niej składniki są całkowicie nieszkodliwe dla zdrowia. Kuracja przynosi natychmiastowe, niespotykane dotąd efekty. Dzięki specjalnej syntezie chemicznej, wykazuje nawet 7-krotnie silniejsze działanie regeneracyjne niż inne metody zwalczania bólów kostno-stawowych. Ta nowatorska formuła biomolekularna jest połączeniem najnowszych osiągnięć z zakresu reumatologii, ortopedii i biologii molekularnej. Regularne stosowanie tej metody gwarantuje powrót do pełnej sprawności ruchowej wszystkim, niezależnie od wieku, płci i stadium zaawansowania zmian zwyrodnieniowych. Kuracja jest skuteczna nawet w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe reumatoidalne zapalenie stawów, po kontuzjach i przeciążeniach, a także tych, których stawy uległy degradacji.

Teraz również Ty możesz odzyskać sprawność ruchową oraz bezpowrotnie wyeliminować nawet chroniczny ból

Substancje aktywne zawarte w mojej autorskiej formule natychmiast wnikają w chore tkanki, likwidując ból, opuchliznę oraz stany zapalne. Badania przeprowadzone przez cenionych ekspertów ze szwedzkiego ośrodka badawczego w Warszawie na grupie 612 osób w przedziale wiekowym 51-95 lat wykazały, że formuła biomolekularna pozwala na całkowitą regenerację stawów już po kilku dniach stosowania. Biomedyczna kuracja likwiduje bóle reumatyczne, uwalnia się od bólu i kręgosłupa, a także usuwa skurcze i drętwienie mięśni. Metoda prof. Kozłowskiego jest całkowicie naturalna i w 100% bezpieczna dla zdrowia. Pozwala na osiągnięcie rewelacyjnych rezultatów już w niecałe 4 tygodnie, bez trucia się niebezpiecznymi substancjami chemicznymi czy stosowania podrażniających skórę żelów czy maści. W mgnieniu oka likwiduje ból stawów, eliminuje stany zapalne i zwyrodnienia, odbudowuje tkankę chrzęstną w kolanach (zwiększając produkcję mazi stawowej nawet o 200%), łokciach, biodrach, kręgosłupie, a nawet w nadgarstkach.

Skuteczność potwierdzona licznymi badaniami

Aż 98,8 % badanych zadeklarowało, że już w pierwszych godzinach stosowania kuracji prof. Kozłowskiego dokuczliwy ból stopniowo malał, aż do całkowitego ustąpienia. 9/10 osób pozbyło się uciążliwego strzykania i sztywności stawów zaledwie po 3 dniach od 1. zastosowania. Już na tym etapie uczestnicy testów odczuli znaczną poprawę jakości życia, a codzienne czynności takie jak wchodzenie po schodach, noszenie ciężkich zakupów czy jazda na rowerze, przestały sprawiać im trudności. W kolejnych dniach obrzęki i opuchlizna stawów ustąpiły, a chrząstka stawowa zregenerowała się o 94%. Metoda prof. Kozłowskiego stymuluje proces produkcji mazi stawowej, przyspiesza wytwarzanie się białka tkanki łącznej (kolagenu) nawet 4-krotnie, co zwiększa siłę mięśni podporowych nawet o 78%. Dzięki temu, osoby biorące udział w badaniu osiągnęły spektakularne rezultaty – zwalczyły ból, zlikwidowały obrzęki, sztywność i stany zapalne, a także cofnęły zmiany zwyrodnieniowe oraz zregenerowały stawy i kręgosłup po urazach. Nowatorska formuła naprawia pęknięcia, ubytki i uszkodzenia na powierzchni chrząstki stawowej oraz zwiększa poślizgowość płynu wypełniającego przestrzenie między kośćmi, a dzięki temu likwidować ból oraz sztywność stawów. Ale to jeszcze nie wszystko!

Po 30 dniach kuracji wszyscy badani zgodnie przyznali, że powrócili do młodzieńczej sprawności ruchowej. Teraz znów mogą chodzić, jeździć na rowerze, biegać, schylać się i poruszać bez bólu i strzykania w kościach, zupełnie jakby mieli po 25 lat! Ponadto, formuła uderza w źródło schorzenia, odżywia chondrocyty i inicjuje proces samoodbudowy uszkodzonych tkanek.

Efekty stosowania kuracji nie pozostawiają wątpliwości

products
 • 1-3 dzień – całkowita redukcja bólu, uciążliwego trzeszczenia i sztywności stawów, poprawa komfortu życia codziennego;
 • 4-7 dzień – likwidacja obrzęków i opuchlizny, zwiększenie produkcji płynu maziowego oraz kolagenu w mięśniach, stymulacja krążenia komórkowego;
 • 8-15 dzień – regeneracja chrząstki stawowej, 5-krotne wzmocnienie mięśni i ścięgien stawów, eliminacja mikrourazów powstałych na powierzchni kości oraz przyspieszenie procesów regeneracyjnych nawet;
 • 16-28 dzień – przywrócenie pełnej sprawności ruchowej, cofnięcie zwyrodnień kolan, bioder, kręgosłupa, łokci, szyi, stawów skokowych i nadgarstków oraz ochrona stawów przed kolejnymi uszkodzeniami w przyszłości.

Pani Elżbieta Madej z Kołobrzegu jako pierwsza w Polsce rozpoczęła stosowanie biomolekularnej formuły prof. Kozłowskiego:

woman

Pani Elżbieta: Już prawie 30 lat zmagam się z bólem kręgosłupa. Wszystko zaczęło się niepozornie od zwykłego sztywnienia podczas snu. Nie przejmowałam się tym zbytnio, myślałam, że przecież każdego z nas coś tam czasem poboli. Ale kiedy z dnia na dzień coraz ciężej było mi nosić zakupy, wchodzić po schodach i pracować w ogródku, zorientowałam się, że problem jest poważniejszy. Próbowałam wszystkiego, żeby wrócić do dawnej sprawności – tabletek przeciwbólowych, plastrów, maści... Nie dość, że wydawałam na to krocie, zatruwałam swój organizm, to nie przyniosło mi to żadnej ulgi. Na szczęście sąsiadka powiedziała mi o tym cudownym preparacie. Jego zamówienie było najlepszą decyzja w moim życiu! Już w pierwszych dniach stosowania zapomniałam o bólu. Codzienne czynności znowu sprawiały mi radość, a bolesny obrzęk zniknął! Po niecałych 4 tygodniach w końcu poczułam jak to jest żyć bez ciągłego cierpienia. Wstawanie z łóżka, dłuższe spacery i cięższe prace w moim ogródku znowu sprawiają mi radość, zapisałam się nawet na kurs tańca. Znowu czuję, że żyję!

Po co dalej cierpieć i skazywać się na niedołężność, skoro do odzyskania sprawności ruchowej oraz pozbycia się bólu raz na zawsze wystarczy jedynie 30 dni?

Ośrodek badawczy w Warszawie nie miał żadnej wątpliwości – innowacyjna, biomedyczna kuracja prof. Kozłowskiego to prawdziwy przełom w światowej ortopedii i reumatologii. Skuteczne i bezpieczne działanie tej formuły jest niepodważalne. Prof. Kozłowski za swoje osiągnięcie nieustannie otrzymuje wyrazy uznania oraz nominacje do prestiżowych nagród, m.in. do Nagrody Nobla.

Świetna wiadomość jest taka, że tę unikalną formułę można zamówić za pośrednictwem tej strony. Jeżeli zamówisz już dziś, otrzymasz produkt w promocyjnej cenie, niższej nawet o darmowa próbka. Promocja wygasa .

Oficjalny formularz zamówienia

№ 29 957 z

Na uzyskanie "Colladiox Pro" w programie regionalnym.

Aby otrzymać "Colladiox Pro" wpisz swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy w pola poniżej i naciśnij przycisk "Dostać za darmowa próbka "
*Konfidencjonalny. Twoje dane są wysyłane bezpośrednio do producenta. Nikt oprócz niego nie ma do nich dostępu.

Oferta specjalna trwa do .

Komentarze

Czytasz komentarze do artykułu: „Nadszedł kres ery bólu kolan, bioder i kręgosłupa!”

Piotr

Powinniśmy być dumni, że mamy takich rodaków! Wspaniałe osiągnięcie, brawo!

Lidka

Ja już testowałam ten preparat, kupiłam w okazyjnej cenie. Nie sądziłam, że coś tak taniego będzie takie skuteczne! Czuję się jak nowo narodzona.

Aneta

Nic innego nie pomagało mi na ból kręgosłupa i szyi, więc postanowiłam spróbować. I nie żałuję! Nie marnujcie czasu i pieniędzy, tylko zamawiajcie tę kurację!

Maria

Z wiekiem rozwinęło się u mnie ciężkie zapalenie stawów, artroza i podagra. Stawy moich palców rąk i nóg skręcały się i zrastały, a stawy kolanowe były strasznie bolesne. Choroba tak mnie dręczyła i krępowała, że nie mogłem spać, nie mogłem się poruszać, a nawet wydostanie się z transportu stanowiło problem. Pewnego dnia po prostu wypadłem z autobusu. Najbardziej bałam się, że stanę się ciężarem dla rodziny, więc regularnie chodziłam do lekarzy, ale tabletki tylko na chwilę uśmierzały ból. Oczywiście mogłam poddać się operacji, ale mam już 70 lat i nie wiadomo, jak bym to przeżyła. Więc kupiłam kurs Colladiox Pro. Nałożyłam spray na najbardziej bolące miejsca, delikatnie, masującymi ruchami. I wiesz co? Ulżyło mi! Moje bóle stawów ustąpiły, podagra zniknęła, kolana mogą się zginać, a ja mogę się swobodnie poruszać i czuć się pewnie!

Kaśka

O! Akurat szukałam czegoś na zapalenie stawów. Dzięki, zaraz zamawiam!

Jacek

Ciągle bolały mnie kolana i nie mogłem normalnie chodzić. Ale odkąd zacząłem stosować tę kurację zupełnie zapomniałem o bólu – czuję, że już nie wróci. W końcu upragniona ulga!!!

Małgorzata

Wow! Widzę, że to serio działa! Tyle pozytywnych opinii, że muszę mieć ten środek! Wreszcie pozbędę się bólu biodra. Super.

Irena

Stosuję od kilku dni, czuję się o niebo lepiej. Nic złego się nie dzieje, żadnych skutków ubocznych... Polecam serdecznie.

Marcin

Rewelacja! Już po jedna aplikacja ból kolana ustąpił, mogę biegać, pływać i jeździć na rowerze – czyli to co lubię najbardziej! Teraz polecam wszystkim znajomym i rodzinie.

Alicja

Moja babcia cierpi na bóle reumatyczne, ale jest już w podeszłym wieku, czy ktoś mógłby mi poradzić, czy to sprawdzi się również dla osób powyżej 80 lat? Czy to bezpieczne? Babcia prawie nie może chodzić i chciałabym wiedzieć, czy jest dla niej jakaś szansa. Będę wdzięczna za odpowiedź, bardzo mi jej szkoda.

Dawid

Alicja, u mnie w rodzinie wszyscy to stosują i najmłodsi i najstarsi, to jest dobre dla osób w każdym wieku. Moja mama też ledwo mogła wstać z łóżka, a po kuracji zapisała się na kurs tańca, także śmiało zamawiaj dla babci!

Alicja

Dawid, no nieźle – tylko pozazdrościć mamie energii. Wielkie dzięki za informację, zaraz w takim razie robię zamówienie.

Maria

Znam ten preparat bardzo dobrze, stosowałam go po kontuzji – pomogło w mgnieniu oka! Teraz nadal biorę profilaktycznie, bo wzmacnia stawy.

Albert

Miałem wątpliwości czy to nie jakiś kolejny bubel, ale niepotrzebnie! Ten preparat to istna rewelacja, przekonałem się na własnej skórze, że nie ma potrzeby być niedowiarkiem. Teraz jestem sprawny jak 25 lat temu...

Rysiek

Stosuję od kilku dni. Jak na razie rezultaty przerosły oczekiwania – ból minął, znikła opuchlizna. Nie mogę się już doczekać co będzie dalej!